bg
brand

Warsaw


February 7, 2017

Who is it for?

By function:

CIOs, IT directors, heads of IT, directors of strategy, heads of departments, deputy directors, IT infrastructure managers, operation managers, IT managers, purchasing managers, and heads of innovation. Also CMOs and CFOs and all who hold strategic business positions and understand the necessity of technology to succeed.

By industry:

industry icon

FINANCE, BANKING
AND INSURANCE

industry icon

Telecom

industry icon

Manufacturing

industry icon

Government
and Public Sector

industry icon

Retail and Wholesale

industry icon

Energy and Utilities

industry icon

Business Services

industry icon

Healthcare

Key Topics for Predictions 2017

Innovations that customers are looking for to increase their competitive position, differentiate themselves on the market, and energize the entire organization for better performance.

industry icon

CLOUD SERVICES

industry icon

COGNITIVE SYSTEMS

industry icon

INTERNET OF THINGS

industry icon

3D PRINTING

industry icon

SOCIAL MEDIA

industry icon

MOBILITY

industry icon

VR/AR

industry icon

ROBOTICS

Presentations

Please enter your password to continue

Please enter the password you have received from IDC. If you do not have a password to proceed, please contact

Magdalena Brandt on +48 22 548 40 74 or via email, mbrandt@idc.com

Password:

Speakers

Marek Zamlynski

Marek Zamlynski

Regional Director, Poland and the Baltics States
Ewa Lis-Jezak

Ewa Lis-Jezak

Senior Marketing Manager, Central & Eastern Europe, IDC
Piotr Pilewski

Piotr Pilewski

Newsroom manager, Business Insider Polska
Maciej Mroczek

Maciej Mroczek

Digital Marketing Leader Poland & Baltics, IBM Polska
Olaf Krynicki

Olaf Krynicki

PR Manager, Samsung
Alicja Waczyńska

Alicja Waczyńska

Office 365 Product Marketing Manager, Microsoft Poland
Wojciech Brzeziński

Wojciech Brzeziński

Jounalist, Polsat News

Partners

Trend Leader Premium Partner(s)

Commvault

 

Commvault jest globalnym producentem w pełni zintegrowanego oprogramowania pomagającego firmom lepiej zabezpieczać i zarządzać swoimi danymi.Oprogramowanie do zarządzania danymi pomaga w osiągnięciu bezpieczeństwa przechowywanych i przetwarzanych informacji, które są podstawą funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Nowoczesna Ochrona Danych: Skuteczna ochrona, zarządzanie i dostęp do krytycznych danych w dowolnej warstwie pamięci, eliminując ryzyko i minimalizując wpływ na systemy produkcyjne.

Ochrona Maszyn Wirtualnych i Zarządzanie Chmurą: Oprogramowanie zapewnia jednolitą ochronę i odzyskiwanie danych maszyn wirtualnych

Ochrona danych na desktopach/laptopach: Technologia Commvault Edge® pozwala szybko i elastycznie wdrożyć rozwiązanie w zakresie ochrony danych dla tysięcy użytkowników zarządzanych z poziomu jednej konsoli.

Archiwizacja, Analiza i Wyszukiwanie: Zintegrowana archiwizacja, backup i analiza danych w jednym procesie z przełomową technologią OnePass ™ do wyeliminowania złożoności operacyjnej i redukcji kosztów

Trend Leader Gold Partner(s)

Redhat

Red Hat to wiodący w świecie dostawca rozwiązań open source, firma wykorzystująca podejście społecznościowe do udostępniania rzetelnych i wysokowydajnych technologii chmury, wirtualizacji, pamięci masowych, Linux i oprogramowania pośredniczącego (middleware). Firma oferuje również docenione nagrodami usługi wsparcia, szkoleń i doradztwa. Red Hat to firma notowana w indeksie giełdowym S&P, posiadająca ponad 70 biur na całym świecie, przyczyniając się do rozwoju działalności swoich klientów

Amazon Web Services

Amazon Web Services (AWS) to dostawca bezpiecznych usług IT w chmurze. Ponad milion klientów używa aktualnie AWS do budowy elastycznych, skalowalnych i niezawodnych aplikacji. Chmura AWS oferuje usługi serwerów wirtualnych, pamięci, sieciowe, baz danych i wiele innych. Są one dostępne na żądanie i płatne proporcjonalnie do wykorzystania.

In partnership with cosponsor:

BlueSoft

BlueSoft dostarcza rozwiązania IT nieprzerwanie od 2002 roku. Współpracując z największymi firmami z różnych branż (m. in. w sektorach: bankowym, telekomunikacyjnym, ubezpieczeniowym czy farmaceutycznym) wspiera biznes na rynku lokalnym oraz globalnie.
Kadra ponad 400 wysoko wykwalifikowanych konsultantów pozwala BlueSoft dostarczać usługi takie jak migracja do chmury, integracja systemów i procesów, zarządzanie danymi, Web&Mobile i Ecommerce. Jesteśmy również ekspertami w doradztwie IT w zakresie zarówno technicznym jak i biznesowym (m.in. projektowanie architektury IT od podstaw).

SUSE

SUSE, pionier oprogramowania open source, jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną systemów Linux, infrastruktury typu cloud i rozwiązań pamięci masowej, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność. Ponad 20 lat doświadczeń inżynierskich, doskonały serwis i niezrównany ekosystem partnerów zapewniają najwyższą jakość produktów i pomocy technicznej, które pozwalają klientom zapanować nad złożonością systemów, obniżać koszty i zapewnić niezawodność działania newralgicznych usług. Trwałe relacje pozwalają nam dopasować się do potrzeb klientów i dostarczać im nowatorskie rozwiązania potrzebne do odnoszenia sukcesów - dziś i w przyszłości.

W Polsce SUSE posiada swoje przedstawicielstwo od 2004 r. w celu reagowania na potrzeby polskich klientów, organizacji sieci sprzedaży, obsługi posprzedażnej, wsparcia technicznego oraz zapewnienie dostępności szkoleń. Pomoc techniczna dla oprogramowania firmy SUSE świadczona jest w Polsce i po polsku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.suse.pl

Microsoft Poland

 

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft znajduje się system operacyjny Windows, z którego korzysta obecnie blisko 1,5 mld użytkowników na całym świecie oraz Microsoft Office - powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym około 350 osób w Polsce.

 

IBM Polska

Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne. W ogłoszonej strategii biznesowej firma kładzie nacisk na cloud computing, analitykę biznesową i Big Data, technologie mobilne oraz biznes społecznościowy.

Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Firma posiada w Polsce również szereg specjalistycznych centrów, takich jak Centrum Dostarczania Usług i Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa we Wrocławiu, Centrum Dostarczania Usług w Katowicach, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie oraz Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe w Gdańsku.

IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.

Samsung

Samsung Electronics – lider rynku elektroniki użytkowej oraz urządzeń i rozwiązań mobilnych.
Od skromnych początków w postaci małej firmy handlowej przedsiębiorstwo Samsung ewoluowało do rangi światowej klasy korporacji, działającej w takich branżach, jak zaawansowane technologie, półprzewodniki, budowa drapaczy chmur i zakładów produkcyjnych, petrochemia, moda, medycyna, finanse, hotelarstwo i nie tylko. Nasze odkrycia, wynalazki i przełomowe produkty pozwoliły nam uzyskać pozycję lidera w tych segmentach rynku oraz doprowadziły do rozwoju poszczególnych branż.
Oferta biznesowa obejmuje systemy komunikacji wizualnej  - digital signage oraz telewizja hotelowa, rozwiązania druku i zarządzania dokumentami, rozwiązania i urządzenia mobilne – w tym system zarządzania i bezpieczeństwa mobilnego Samsung KNOX.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Mercedes-Benz Polska jest firmą Grupy Daimler AG. Powstała w 1996 r. i jest wyłącznym importerem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz części zamiennych marek Mercedes-Benz, smart i Fuso Canter. W 2016 roku obroty firmy wyniosły blisko 4 mld PLN. Firma działa poprzez sieć dilerską Mercedes – Benz, w skład której wchodzą dwa salony i serwisy firmowe (Warszawa i Sosnowiec) oraz ok. 40 niezależnych partnerów w całej Polsce. Sprzedaż i wynajem pojazdów wspierają pozostałe firmy z Grupy Daimler: Mercedes-Benz Leasing Polska,    Mercedes-Benz Bank Polska i Mercedes-Benz Insurance Polska. W 2016 do Grupy Daimler AG dołączyła spółka Mercedes-Benz Manufacturing Poland, odpowiedzialna za budowę fabryki silników Mercedesa w Jaworze.

Exhibit Partner(s)

CA Technologies

CA Technologies to globalny dostawca oprogramowania i rozwiązań do zarządzania zasobami i procesami IT, dysponujący rozległym doświadczeniem w obrębie wszelkich środowisk informatycznych – od komputerów mainframe, przez systemy rozproszone, po środowiska wirtualne i działające w chmurze obliczeniowej. Od ponad 30 lat, na bazie doświadczeń zdobytych przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych, współczesnych problemów informatycznych, CA Technologies dostarcza firmom i instytucjom rozwiązań, dzięki którym optymalnie wykorzystują nieustannie zmienne i coraz bardziej różnorodne technologie IT, a które są niezbędne do działania w obecnej, jakże konkurencyjnej gospodarce. Bezpieczeństwo i możliwości zarządcze dostarczanych przez CA Technologies rozwiązań sprawiają, że biznes szybciej niż kiedykolwiek uzyskuje od działów IT sprawne, pewne i elastyczne usługi IT, oraz dzięki którym działy IT stają się wręcz motorami elastyczności biznesowej przedsiębiorstw. Innowacyjne produkty i usługi firmy CA Technologies zapewniają ciągły dostęp do informacji i dają niezbędną kontrolę potrzebną organizacjom IT, umożliwiając im wykorzystanie najnowszych technologii przy równoczesnej optymalizacji już posiadanych.

B-droid

 

B-droid to autonomiczny robot do zapylania roślin oraz realizacji innych czynności inteligentnego rolnictwa (takich jak inteligentna dystrybucja środków ochrony roślin oraz precyzyjne nawożenie). W 2016 roku dokonaliśmy pierwszego na świecie zapylenia roślin zrealizowanego przez robota. Obecnie rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem produktu – jeżdżącej platformy inteligentnego rolnictwa.

 

Gala Dinner Partner(s)

Beyond.pl

Beyond.pl specjalizuje się w dostarczaniu usług data center i cloud computing dla biznesu. Firma posiada dwa centra danych o łącznej powierzchni 12 800 m2. Działając zgodnie z najwyższymi standardami data center, dbamy o utrzymanie ciągłości działania, bezpieczeństwo oraz ochronę firmowych zasobów naszych Klientów. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy neutralne telekomunikacyjne centra danych umożliwiając Klientom wybór optymalnego dostawcy z szerokiej listy dostępnych operatorów telekomunikacyjnych o zasięgu międzynarodowym oraz krajowym. Beyond.pl Data Center 2 to pierwsze centrum danych w regionie, które otrzymało status Rated-4 ANSI/TIA-942:2014 Certified. Rating 4 to najwyższy z możliwych do uzyskania poziom certyfikacji centrum danych.

In Association with

U.S. Commercial Service

Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Warszawie należy do sieci biur Amerykańskiego Departamentu Handlu. Nasze biuro pomaga firmom amerykańskim w eksporcie produktów i usług do Polski. Pomagamy także firmom polskim zainteresowanym zakupem bądź dystrybucją amerykańskich usług lub produktów.

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

 

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) istnieje od stycznia 1993 roku,  zrzeszając obecnie ponad 120 największych firm sektora teleinformatyki i telekomunikacji.
Izba jest najpoważniejszym partnerem, zarówno w procesie stanowienia prawa,  jak i opiniowania bieżących decyzji administracji rządowej i organów regulacyjnych.

Media Partner(s)

Newseria

Computerworld

CEO Magazyn dla menedzerów

Business Insider Polska

Join this conference as a Partner

Become a Partner

Location

DoubleTree by Hilton Hotel
Skalnicowa 21, 04-797 Warsaw
www.doubletreewarsaw.pl

Contacts

Sponsorship enquiries

Marcin Kniec

Senior Account Manager

mkniec@idc.com +48 883 342 879

Information about the event

Magdalena Brandt

Conference Manager

mbrandt@idc.com +48 22 548 40 74